Om oss

Velkommen til caravanfamilien i Hokksund

MobileZentrum har et entusiastisk team som har drevet med kjøp og salg av biler i over 30 år. Hos oss er det stort fokus på fornøyde kunder, både før, under og etter salg. 

Som NCB-autorisert caravanforhandler i Viken representerer vi de tyske kvalitetsmerkene Carthago, Knaus. Tabbert, T@B og Weinsberg, som du finner et godt utvalg av i vårt moderne caravansenter i Hokksund.

Det finnes mange variasjoner i størrelse og planløsning, så vår hovedoppgave er å vise deg veien til den optimale bobilen eller vogna for ditt behov.

Vi er totalleverandør og med disse anerkjente fabrikkene i ryggen er vi trygge på at du gjør et riktig valg hos oss !

Du vil også finne brukte bobiler og vogner hos oss, og vi vurderer innbytte i hvert enkelt tilfelle.

parallax Image
parallax Image

Vi er her for deg!

Vi er her for å hjelpe deg, så ikke nøl med å ta kontakt om det er noe du lurer på med en bobil eller vogn du er interessert i, finansiering eller andre ting som er viktig for deg,

Kjartan Nave

Daglig leder/salg
kjartan@mobilezentrum.no
Mobil +47 483 20 540 

Ingvill Falch Nave

Økonomi/salg
ingvill@mobilezentrum.no
Mobil +47 483 20 540

Roger Kristoffersen

Salg/kundebehandler
roger@mobilezentrum.no
Mobil +47 483 20 540 

Bente Buxrud

Markedsføring/salg
bente@mobilezentrum.no
Mobil +47 483 20 540

Lisbeth Lunde

Resepsjon/salg
listbeth@mobilezentrum.no
Mobil +47 483 20 540

Kenneth Nave

Verksted/mekaniker
kenneth@mobilezentrum.no
Mobil +47 483 20 540

Jonathan Kjøsterud

Verksmester
jonathan@mobilezentrum.no
Mobil +47 483 20 540

Vidar Johansen

Verksted/mekaniker
vidar@mobilezentrum.no
Mobil +47 483 20 540

Til toppen